GOLF24 TRAVEL - Zaplanuj wakacje z golfem! | Cypr: Aphrodite Hills
16381
post-template-default,single,single-post,postid-16381,single-format-standard,ajax_fade,page_not_loaded,,qode-title-hidden,hide_top_bar_on_mobile_header,qode-theme-ver-10.0,wpb-js-composer js-comp-ver-4.12,vc_responsive

Miejsce: Cypr/Aphrodite Hills

Termin:luty/marzec 2017

Typ oferty: wyjazd grupowy

TOUR OPERATOR

G24 Group Sp. z o.o.

+48 510 066 459

anna.maliszewska@golf24.pl

APHRODITE HILLS
aphroditehillshotelgenericpool

PAKIET ZAWIERA

– 7 nocy w hotelu Aphrodite Hills,
– pakiet HB: śniadania, obiadokolacje,
– 5 green fee:
3 x green fee na Aphrodite Hills
2 x green fee Secret Valley/Elea/Minthis Hills
– transfery lotnisko – hotel – pole,
– ubezpieczenie,
– żetony na driving range

CENA NIE ZAWIERA

– przelotu i bagażu golfowego

CENNIK

  • Golfer Double

    950 Euro
  • Golfer Single

    1190 Euro
  • Non Golfer Double

    550 Euro
CYPR: południowa część: Aphrodite Hills

Położony na Morzu Śródziemnym Cypr to wyspa, gdzie słońce świeci przez 300 dni w roku. Bogaty historycznie, kulturowo i krajobrazowo jest fantastyczną alternatywą dla resortów w innych częściach Europy. Piaszczyste plaże, niezwykłe pejzaże, przejrzyste morze oraz bujna roślinność czynią z Cypru unikalną wyspę w basenie Morza Śródziemnego. Starożytne mity, które spowijają wyspę, bogactwo architektoniczne w kontraście z urokliwymi winnicami i malutkimi miasteczkami, których mieszkańcy witają turystów niezwykle ciepło sprawiają, że każdy turysta odnajdzie na Cyprze to czego szuka.

POLA GOLFOWE

Aphrodite Hills
Aphrodite Hills powstało w 2002 roku według projektu Cabella Robinsona. Pole jest niezwykłe krajobrazowo, zachwyca nie tylko miłośników golfa. Wymagające bunkry, wijące się fairwaye i wzniesione greeny w połączeniu z oliwnymi drzewami i śródziemnomorskimi pejzażami sprawiają, że pole jest idealnym miejscem na golfa. Obok 18-dołkowego pola znajduje się 3 dołkowa akademia golfa.

Secret Valey
Secret Valey doskonale wpisuje się w lokalny krajobraz z wiecznie zieloną roślinnością w dolnej części doliny oraz niezwykłymi widokami na morze z wyższej części. Pole jest wymagające ale i przyjazne.

Elea Golf
Elea jest zaprojektowana przez Sir Nicka Faldo, co już świadczy o klasie tego obiektu. Wymagający layout tego pola połączony z bogatą, wiecznie zieloną roślinnością oraz wystającymi wapieniami nadają mu niezwykły charakter.

Minths Hills
Minths Hills to pierwsze pole, które powstało na Cyprze. Położone na terenie historycznego klasztoru, znajduje się zaledwie 20 minut od starożytnego Pafos. Gruntowne przebudowano je w 2006 roku, co nadało mu nowoczesny design.

Masz pytania w sprawie oferty?
Zadzwoń lub napisz:

Telefon: +48 510 066 459

E-mail: anna.maliszewska@golf24.pl